Liikematkustuksen maailma muuttuu

Tekijät

Jos olet kiinnostunut kuulemaan lisää ratkaisuistamme matkahallintoon ja liikematkustukseen, ota yhteyttä myyntiryhmäämme: myynti@smt.fi (ei matkavarauksia).

Yksittäisiä matkavarauksia koskevissa asioissa ole yhteydessä omaan palvelutiimiisi, jonka tavoitat puhelimitse 24/7. Arkisin klo 8-17 sinua auttaa myös Call Centerimme numerossa 0600 977 90 (2,03€/min+pvm). Muutokset/peruutukset voit soittaa numeroon 09 818 5550  

 

Pauliina Rojo
Client Portfolio Manager

pauliina.rojo@smt.fi

 

 

 

Tuula Laitinen
Sales Manager

tuula.laitinen@smt.fi

 

 

 

Jaana Sarlin
Sales Representative

jaana.sarlin@smt.fi

 

 

 

Kirsi Aromaa
Client General Manager

kirsi.aromaa@smt.fi

 

 

 

Gabriela Suortti
Client Portfolio Manager

gabriela.suortti@smt.fi

 

 

 

Anna Selänne
Client General Manager

anna.selanne@smt.fi

 

 

 

Viia Suomi
Sales Manager

viia.suomi@smt.fi

 

 

 

Kikka Salonen
Client General Manager

kikka.salonen@smt.fi

 

 

 

Helena Peltoniemi
Client General Manager

helena.peltoniemi@smt.fi

 

 

 

Minna Möttönen
Client General Manager

minna.mottonen@smt.fi

 

 

Taru Koskinen
Client Portfolio Manager, valtionhallinnon palvelut

taru.koskinen@smt.fi

 

 

 

Ari Ilonen
Johtaja, liikematkat ja asiakaskokemus

ari.ilonen@smt.fi * Twitter * LinkedIn